Office Name and Surname E-Mail
B4-105 Prof. Dr. Günay Başar basar@itu.edu.tr
B4-219 Prof. Dr. Kerem Cankoçak kerem.cankocak@cern.ch
B4-205 Prof. Dr. Ömer Faruk Dayı dayi@itu.edu.tr
B4-Z13 Prof. Dr. Kazım Yavuz Ekşi eksi@itu.edu.tr
B4-104 Prof. Dr. Gönül Eryürek gozenl@itu.edu.tr
B4-119 Prof. Dr. M. Cem Güçlü guclu@itu.edu.tr
B4-Z09 Prof. Dr. Oğuzhan Gürlü gurlu@itu.edu.tr
B4-206 Prof. Dr. Emre Kahya eokahya@itu.edu.tr
B4-116 Prof. Dr. Haluk Özbek hozbek@itu.edu.tr
B4-122 Prof. Dr. Cenap Ş. Özben ozben@itu.edu.tr
B4-120 Prof. Dr. Neşe Özdemir nozdemir@itu.edu.tr
B4-Z11 Prof. Dr. H. Özgür Özer oozer@itu.edu.tr
B4-113 Prof. Dr. Nazmi Postacıoğlu nposta@itu.edu.tr
B4-202 Prof. Dr. Mehmet Ramazanoğlu

B4-203 Prof. Dr. Ferid Salehli
salehli@itu.edu.tr
B4-Z14 Prof. Dr. Şaziye Uğur saziye@itu.edu.tr
B4-216 Prof. Dr. Hilmi Ünlü hunlu@itu.edu.tr
B4-107 Prof. Dr. Ali Yıldız yildizali2@itu.edu.tr
B4-110 Prof. Dr. Sevtap Yıldız Özbek sevtap@itu.edu.tr
B4-109 Prof. Dr. Yaşar Yılmaz yyilmaz@itu.edu.tr
B4-217 Prof. Dr. Esra Zayim ozesra@itu.edu.tr
B4-115 Doç. Dr. F. Gülay Acar acarg@itu.edu.tr
B4-204 Doç. Dr. Özgür Akarsu akarsuo@itu.edu.tr
B4-Z18 Doç. Dr. Seda Aksoy Esinoğlu eaksoy@itu.edu.tr
B4-Z00 Doç. Dr. Baki Altuncevahir altuncevahir@itu.edu.tr
B4-221 Doç. Dr. Esra Alveroğlu Durucu alveroglu@itu.edu.tr
B4-121 Doç. Dr. A. Savaş Arapoğlu arapoglu@itu.edu.tr
B4-117 Doç. Dr. Tolga Birkandan birkandant@itu.edu.tr
B4-207 Doç. Dr. Altan Çakır altan.cakir@itu.edu.tr
B4-Z12 Doç. Dr. Zuhal Er erzuh@itu.edu.tr
B4-111 Doç. Dr. Ali Gelir gelir@itu.edu.tr
B4-201 Doç. Dr. Yakup Hundur hundur@itu.edu.tr
B4-210 Doç. Dr. Sevim İşçi Turutoğlu iscisev@itu.edu.tr
B4-Z10 Doç. Dr. Hakan Karaağaç karaagacha@itu.edu.tr
B4-Z16 Doç. Dr. Demet Kaya Aktaş demet@itu.edu.tr
B4-103 Doç. Dr. Hakkı Tunçay Özer ozert@itu.edu.tr
B4-214 Doç. Dr. Mehmet Özkan ozkanmehm@itu.edu.tr
B4-220 Doç. Dr. Cem Servantie cservantie@itu.edu.tr
B4-106 Doç. Dr. A. Levent Subaşı alsubasi@itu.edu.tr
B4-Z08 Dr. Öğretim Üyesi Meltem Güngörmez gungorm@itu.edu.tr
B4-124 Dr. Öğretim Üyesi Vakıf Kemal Önemli onemli@itu.edu.tr
B4-Z20 Öğretim Görevlisi Dr. Tansu Ersoy ersoyt@itu.edu.tr
M2-101 Öğretim Görevlisi Dr. M. Murat Sunar sunarm@itu.edu.tr
B4-Z03 Öğretim Görevlisi Dr. Aytekin Tüblek aytekin@itu.edu.tr
B4-Z06 Öğretim Görevlisi Dr. İbrahim Türhan turhan@itu.edu.tr
B4-Z00 Dr. Sonrası Araştırmacı Mehmet Hakan Erkut mherkut@gmail.com
D1-304
Dr. Sonrası Araştırmacı Canan Nurhan Karahan

B4-200 Dr. Sonrası Araştırmacı Nihan Katırcı
nihan.katirci@itu.edu.tr
B4-Z01 Dr. Sonrası Araştırmacı Sinem Şaşmaz Muş sasmazmus@itu.edu.tr
  Dr. Sonrası Araştırmacı Merve Tarman Algan mervetarman@yahoo.com
B4-218 Araştırma Görevlisi İ. Ceyhun Andaç andac@itu.edu.tr
B4-123 Araştırma Görevlisi İlayda Bulunur bulunur@itu.edu.tr
B4-123 Araştırma Görevlisi Sermet Çağan cagans@itu.edu.tr
L1 303 Araştırma Görevlisi Sercan Çıkıntoğlu cikintoglus@itu.edu.tr
B4-118 Araştırma Görevlisi Burçin Danacı danacib@itu.edu.tr
B4-208 Araştırma Görevlisi Fatma Kuzey Edeş Huyal kuedes@itu.edu.tr
B4-118 Araştırma Görevlisi Aytül Filiz aytulfiliz@gmail.com
B4-Z24 Araştırma Görevlisi Azize Gömleksiz gomleksiz@itu.edu.tr
B4-123 Araştırma Görevlisi Ömer Güleryüz guleryuz17@itu.edu.tr
B4-Z24 Araştırma Görevlisi Özge Güller gullero@itu.edu.tr
B4-102 Araştırma Görevlisi Duygu Güran gurann@itu.edu.tr
B4-114
Araştırma Görevlisi Funda Güven

B4-114
Araştırma Görevlisi Sevgi Karadağ
karadags@itu.edu.tr
B4-102 Araştırma Görevlisi Gülay Karakaya gulaykarakaya@itu.edu.tr

Araştırma Görevlisi Orçun Kolay

B4-218
Araştırma Görevlisi Yıldıray Kömürcü
komurcuy@itu.edu.tr
B4-108 Araştırma Görevlisi Ekin Küçüksönmez ekinkucuksonmez@itu.edu.tr
B4-Z20
Araştırma Görevlisi Yağız Morova

B4-123
Araştırma Görevlisi Burcu Öztürk
ozturkburc@itu.edu.tr
B4-101
Araştırma Görevlisi Sinan Sevim

B4-Z22
Araştırma Görevlisi Hasan Hüseyin Sömek
hhsomek@gmail.com
B4-Z22 Araştırma Görevlisi Hüseyin Talha Şenyaşa senyasa@itu.edu.tr
B4-108 Araştırma Görevlisi Mert Şulam sulam@itu.edu.tr
B4-100 Araştırma Görevlisi Orhan Tunca tuncaor@itu.edu.tr
B4-225 Araştırma Görevlisi Ezgi Yalçınkaya ezgicanay@itu.edu.tr
B4-225 Araştırma Görevlisi Emrah Yükselci yukselcia@itu.edu.tr
B4-223 Araştırma Görevlisi Utku Zorba zorba@itu.edu.tr
B4-223
Araştırma Görevlisi Mustafa Salih Zöğ


Uzman Özgün Girgin
ogirgin@itu.edu.tr
B4-208 Uzman Yeşim Gültekin gultekin@itu.edu.tr
B4-Z07 Teknisyen Aysel Kaplan